Ogłoszenia 23/10/2022

Dzisiaj po każdej mszy świętej duszpasterstwo akademickie DACH serdecznie zaprasza wszystkich na kiermasz własnoręcznie upieczonych ciast. Dochód będzie przeznaczony na działalność naszego duszpasterstwa.

W poniedziałek zapraszamy na próbę chóru parafialnego o g. 19:00 w dolnym kościele

Zapraszamy na modlitwę różańcową codziennie o godz. 17:30.

Przypominamy, że kartki z wypominkami można składać do 1 listopada w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W ubiegłą sobotę podczas koncertu na „Fundusz organowy” zebraliśmy 1160zł, z innych ofiar 500zł. Stan funduszy wynosi obecnie 2700zł. W ubiegłą niedzielę na „Fundusz remontowy” zebraliśmy 9091,54zł (w tym 2 euro i 20 dolarów kanadyjskich). Stan funduszu remontowego wynosi w sumie 18 289,88zł. Na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 3 254,57zł. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za wielkie serca i hojność, życzliwość, wsparcie oraz każdą ofiarę złożoną na tacę, wrzuconą do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Bóg zapłać! Przypominamy, że modlimy się za naszych dobroczyńców w każdą środę podczas Mszy św. o g. 7:00.

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w piątek św. Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.

Informujemy, że we wtorek 8 listopada w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi bp Maciej Małyga. O. proboszcz prosi przedstawicieli lub animatorów poszczególnych grup parafialnych o kontakt z nim celem przygotowania spotkania z ks. biskupem.

W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszły śp. Aniela Wawrzaszek i śp. Jadwiga Bartnik. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Życzymy wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom błogosławionej niedzieli i bogatego w dobro tygodnia.

Similar Posts