W ubiegłą sobotę podczas koncertu na „Fundusz organowy” zebraliśmy 1160zł, z innych ofiar 500zł. Stan funduszy wynosi obecnie 2700zł. W ubiegłą niedzielę na „Fundusz remontowy” zebraliśmy 9091,54zł (w tym 2 euro i 20 dolarów kanadyjskich). Stan funduszu remontowego wynosi w sumie 18 289,88zł. Na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 3 254,57zł. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za wielkie serca i hojność, życzliwość, wsparcie oraz każdą ofiarę złożoną na tacę, wrzuconą do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Bóg zapłać! Przypominamy, że modlimy się za naszych dobroczyńców w każdą środę podczas Mszy św. o g. 7:00.
Similar Posts
Nowy Rok 2026
Podziękowania
W każdej sytuacji dziękujcie! (1 Tes 5,18) Drodzy Parafianie, Przyjaciele i Goście parafii św. Ignacego Loyoli na Stysia 16! Za nami 2. Festyn św. Ignacego i uroczystości odpustowe ku czci naszego patrona św. Ignacego. To był piękny czas, radości, wdzięczności…
Festyn św. Ignacego
W niedzielę 27 lipca 2025 odbędzie się 3. Festyn św. Ignacego, w ramach odpustu Patrona naszej parafii. W programie: kawa i domowe ciasta w Kawiarence AMDG, grill w ogrodzie, malowanie twarzy, pyszne lody, produkty pszczelarskie. Festyn zakończy uroczysty koncert o….
kandydaci do Rady Parafialnej 18/12/2022
1. Bondyra Kacper 2. Cendlewska Barbara 3. Dyba Filip 4. Janik Jan 5. Klebanowicz Henryk 6. Kowalska Henryka 7. Kozak Tomasz 8. Krzyżosiak Sabina 9. Kula Bogusława 10. Madaj Jacek 11. Mróz Iwona 12. Siekierska Małgorzata 13. Szymański Kamil 14. Śliwa Krystyna 15. Śliwiński Adrian 16. Wesołowska Ewa 17. Zapotoczny Stanisław 18. Żal Ewa 19. Żal Michał Kandydaci proszeni są o kontakt z o. Proboszczem
