Ogłoszenia 18/12/2022

1. Rada Parafialna – w wyniku I etapu ukształtowała się lista kandydatów, która jest dostępna w gablocie i na naszej stronie internetowej. Zgłoszeni kandydaci proszeni są o kontakt z o. Proboszczem.

2. Przed nami ostatni tydzień Rorat o godz. 7:00. Poprzedza je jutrznia o 6:45. Po Mszy roratniej zapraszamy na śniadanie w sali obok dolnego kościoła.

3. Do wtorku trwa nowenna do Dzieciątka Jezus, Msza św. o godz. 18:00 w dolnym kościele. Zapraszamy szczególnie dzieci z rodzicami.

4. W środę „akcja choinka”, gdyby ktoś z Parafian chciał nas wesprzeć pomocą przy wnoszeniu i ustawieniu choinek w kościele to zapraszamy na godz. 15:00.

5. W środę, Mszą św. akademicką o g. 20:00, zakończą się adwentowe rekolekcje w życiu codziennym. Wszystkich uczestników rekolekcji pragnących podziękować Panu Bogu za ten czas łaski – serdecznie zapraszamy.

6. Wieczorna adoracja Najśw. Sakramentu od poniedziałku do środy do godz. 20:00 w ciszy. W czwartek i piątek do godz. 19:30.

7. Spowiedź przedświąteczna w naszym kościele do wtorku podczas każdej Mszy św. W środę rano od 7:00 do 10:00 i po południu od 17:00 do 20:00. W czwartek i piątek od 7:00 do 10:00 i od 17:00 do 19:30. W sobotę od 7:00 do 11:30. Zachęcamy do przygotowania swego serca na przyjście Pana. W pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia nie będziemy spowiadali.

8. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. o 7:00, 8:00 i 10:00. Nie będzie Mszy św. o 18:00. Niech naszej wieczerzy wigilijnej towarzyszy modlitwa, czytanie Pisma św., łamanie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd. Zapraszamy na tradycyjną Pasterkę: dla rodziców i dzieci o g. 21:30 i uroczystą o 24:00. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę.

9. W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki. Można jeszcze zaopatrzyć się także w duże i małe świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”, niech przy naszym wigilijnym stole nie zabraknie znaku solidarności z najuboższymi. Dziękujemy za wspieranie najuboższych i pokrzywdzonych.

10. Drodzy Parafianie przypominamy, że do soboty można się jeszcze zapisać na kolędę. Zaprosić duszpasterza można osobiście wpisując się do zeszytu w zakrystii/kancelarii parafialnej lub drogą elektroniczną pisząc na adres parafialoyola@gmail.com

11. Dzisiejsza taca jest „tacą remontową”, dziękujemy za wspieranie naszego funduszu remontowo-inwestycyjnego. Naszym drogim Parafianom oraz Gościom dziękujemy bardzo za hojność i wielkoduszność, życzliwość, wsparcie, dobre słowo i uśmiech oraz każdą ofiarę złożoną na tacę, do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Niech dobry Bóg wynagradza Wam swoimi łaskami każdy okruch dobra jakim się z nami dzielicie. Bóg zapłać! 

12. Drugie spotkanie Stowarzyszenia Faustinum odbędzie się w czwartek 22 grudnia o g. 15:00. Można się wciąż zapisać, szczegóły u o. Proboszcza.

13. Przyjmujemy intencje na przyszły rok, także gregorianki. Zapraszamy do odwiedzenia kancelarii parafialnej.

14. Przypominamy o zamykaniu drzwi wejściowych do kościoła.

15. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do domu Ojca śp. Stanisława Bąk. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jejdać Panie…

Similar Posts