Ogłoszenia 25/12/2022 – Uroczystość narodzenia Pańskiego

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie naszego kościoła na Boże Narodzenie: p. Lidii i p. Henrykowi za posprzątanie kościoła; p. Krystynie i Barbarze za prasowanie obrusów i ornatów; p. Jarkowi, Stanisławowi, Tomkowi i rodzinie Jankowskich, pomagającym przy stawianiu choinek; Małgorzacie, Monice i Filipom za pomoc przy budowaniu szopki; grupie AA za położenie lampek na choinkach; p. Jakubowi i chórowi za oprawę liturgii; p. Janowi za posługę w zakrystii; liturgicznej służbie ołtarza za posługę przy ołtarzu i naszym ojcom za ich nieocenioną posługę w konfesjonale. Niech Nowonarodzony wynagradza Wszystkim swoimi łaskami za poświęcony czas i bezinteresowną pomoc.

Dzisiaj i w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Informujemy, że Msze św. i nabożeństwa obywające się w kościele górnym można już oglądać poprzez internet. Link do transmisji znajduje się na naszej stronie internetowej.

Najbliższa sobota jest ostatnim dniem starego roku. Zapraszamy na Mszę św. do górnego kościoła na godz. 18.00, po niej nabożeństwo. Będziemy dziękować Bogu za łaski otrzymane w starym roku i prosić o opiekę Bożą na Nowy Rok.

W ubiegłą niedzielę na „Fundusz remontowy” zebraliśmy ponad 7 841,82zł (w tym 3,50€). Wpłaty na konto wyniosły 1 540zł. W ostatnim czasie zostały ukończone prace nad naszą nową stroną internetową oraz zamontowano kamerę do transmisji nabożeństw w górnym kościele. Szczegółowe rozliczenie znajduje się w gablocie i na naszej stronie internetowej. Naszym drogim Parafianom oraz Gościom dziękujemy bardzo za hojność i wielkoduszność, życzliwość, wsparcie, dobre słowo oraz każdą ofiarę złożoną na tacę, do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Niech dobry Bóg wynagradza Wam swoimi łaskami każde dobro. Bóg zapłać!

Rada Parafialna – kandydaci: Bondyra Kacper, Janik Jan, Krzyżosiak Sabina, Madaj Jacek i Wesołowska Ewa proszeni są o pilny kontakt z o. Proboszczem.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do domu Ojca śp. Czesława Leopolska-Kotaba i śp. Janina Kurnik. Polećmy je Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionych Świąt, spokoju, prostoty, zwyczajności. Byśmy w ten świąteczny czas zrozumieli, co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu. By Słowo stało się ciałem w naszym codziennym życiu!

Similar Posts