Ogłoszenia 06/11/2022

W sali obok dolnego kościoła kiermasz książki religijnej. Można również zaopatrzyć się już w duże i małe świece „wigilijnego dzieła pomocy dzieciom”. Bóg zapłać za ofiary składane na pomoc najuboższym.

W poniedziałek zapraszamy na kolejną próbę naszego parafialnego chóru o g. 19:00 w dolnym kościele.

We wtorek 8 listopada będziemy gościli bpa Macieja Małygę, który przeprowadzi wizytację kanoniczną. Jej zwieńczeniem będzie uroczysta Eucharystia pod jego przewodnictwem o godz. 18:00, na którą zapraszamy wszystkich naszych parafian i gości. Niech to będzie nasze wspólne świętowanie i radość z obecności pośród nas pasterza naszej archidiecezji.

W piątek 11 listopada święto Niepodległości, zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 10:00. Tego dnia swoje imieniny obchodzi o. Marcin, Msza św. w jego intencji także o godz.10:00, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Nabożeństwo fatimskie z racji niedzieli odbędzie się wyjątkowo w sobotę po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Zapraszamy na modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17:30, których będziemy polecać Bożemu Miłosierdziu Koronką do Miłosierdzia Bożego, natomiast Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach są odprawiane w poniedziałki i piątki do końca listopada o godz. 18:00.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali „Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym” pod hasłem „Ukraina – uleczyć tęsknotę”.

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za wielkie serca i hojność, życzliwość, wsparcie oraz każdą ofiarę złożoną na tacę, wrzuconą do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Bóg zapłać! Przypominamy, że modlimy się za naszych dobroczyńców w każdą środę podczas Mszy św. o g. 7:00.

O. Proboszcz zwraca się z prośbą o kontakt jeśli jest wśród naszych parafian lub gości profesjonalny fotograf.

Trwają zapisy na rekolekcje w życiu codziennym do 15 listopada po każdej mszy św. w zakrystii (lub w kancelarii w godzinach urzędowania).

W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odszedł śp. Ryszard Kozłowski. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia

Similar Posts