Ogłoszenia 13/11/2022

Przeżywamy dziś „Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym” pod hasłem „Ukraina – uleczyć tęsknotę”, dziękujemy za ofiary, które zostaną przeznaczone na pomoc Ukrainie.

Dziękujemy wszystkim naszym Parafianom i Gościom za zaangażowanie i wszelką pomoc podczas wizytacji kanonicznej bpa Macieja Małygę.

Wypominki codziennie o godz. 17:30. Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach są odprawiane w poniedziałki i piątki o godz. 18:00.

Można już zaopatrzyć się w duże i małe świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”, niech przy naszym wigilijnym stole nie zabraknie znaku solidarności z najuboższymi. W ub. poniedziałek wysłaliśmy kolejny już transport pomocy na Ukrainę. Dziękujemy za wspieranie najuboższych i pokrzywdzonych.

W przyszłą niedzielę „taca remontowa”. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za wielkie serca i hojność, życzliwość, wsparcie oraz każdą ofiarę złożoną na tacę, wrzuconą do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Bóg zapłać!

Do 15 listopada trwają jeszcze zapisy na rekolekcje w życiu codziennym. Zapisać się można po każdej mszy św. w zakrystii (lub w kancelarii w godzinach urzędowania).

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Józefa Pignatellego; w środę rocznica poświęcenia naszej Archikatedry; w czwartek św. Elżbiety Węgierskiej; w piątek św. Karoliny Kózkówny.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do domu Ojca śp. Nadzieja Smalc, śp. Józef Siarka i śp. Krystyna Lachowicz. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia

Similar Posts