V NIEDZIELA WIELKANOCNA 7/05/2023

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o g. 17:30. 
  2.  W poniedziałek o g. 19:00 w sali obok dolnego kościoła zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie chóru parafialnego. W środę Msza św. o g. 18:00 w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo MB Nieust. Pomocy. W piątek Msza św. o g. 8:00 w intencji o królowanie Pana Jezusa w naszych sercach i rodzinach oraz o wyniesienie na ołtarze Rozalii Celakówny. W sobotę zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Mszę św. o g. 18:00 oraz nabożeństwo fatimskie po niej.
  3.  W środę 10 maja 2023 w sali obok dolnego kościoła o g. 18:45 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
  4.  W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 11:00 dzieci przygotowujące się w naszej parafii przystąpią uroczyście do I Komunii św. Osoby, które nie są związane bezpośrednio z uroczystością I Komunii św. prosimy o wybranie się tego dnia na inną Mszę św.   
  5.  Zapraszamy na kolejne „Warsztaty dla zakochanych i narzeczonych”, które odbędą się w dniach 22-24 września 2023. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapisy i szczegółowe informacje u o. proboszcza. Ilość miejsc ograniczona.
  6.  Zachęcamy do polubienia i obserwowania naszej strony na facebook’u https://www.facebook.com/jezuici.wroclaw/, gdzie znajdują się wszystkie bieżące informacje związane z życiem parafii.
  7.  Bardzo dziękujemy naszym Parafianom i Gościom za każdą ofiarę złożoną na tacę, przekazaną na konto naszej parafii i wrzuconą do skarbony. Niech dobry Bóg obdarza Was hojnie swoim błogosławieństwem. Bóg zapłać! 
  8.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in.: Najlepszy prezent: Jezus. W najnowszej Niedzieli m.in: po co nam objawienia? jak wychowywać dzieci w relacji do Pana Boga? oraz o duszpasterskich propozycjach dla zdradzonych lub opuszczonych przez współmałżonka.  Czasopisma są do nabycia w zakrystii.
  9.  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika.
  10. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli: śp. Tadeusz Janów; śp. Halina Krawiec i śp. Szczepan Matusik. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Similar Posts