VI Niedziela Wielkanocna 14/05/2023

  1. Dzisiaj o g. 11:00 dzieci przygotowujące się w naszej parafii przyjmą I Komunię św. Otoczmy dzieci oraz ich rodziny modlitwą by każdy dzień były bliżej Jezusa.
  2.  Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o g. 17:30. 
  3.  W poniedziałek o g. 18:00 Msza św. w int. Kościoła, Ojca św., Ojczyzny, radia Maryja i TV Trwam. W środę Msza św. o g. 18:00 w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo MB Nieust. Pomocy. 
  4.  W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 11:00 dzieci, które przed rokiem przyjęły I Komunię św. będą obchodziły swoją rocznicę.     
  5.  Zapraszamy na kolejne „Warsztaty dla zakochanych i narzeczonych”, które odbędą się w dniach 22-24 września 2023. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapisy i szczegółowe informacje u o. proboszcza. Ilość miejsc ograniczona.
  6.  W przyszłą niedzielę „taca remontowa”. Bardzo dziękujemy naszym Parafianom i Gościom za każdą ofiarę złożoną na tacę, przekazaną na konto naszej parafii i wrzuconą do skarbony. Niech dobry Bóg obdarza Was hojnie swoim błogosławieństwem. Bóg zapłać! 
  7.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in.: czy istnieje Kościół marzeń; na czym polega pokuta. W najnowszej Niedzieli m.in: czym jest medytacja chrześcijańska i jak ją praktykować; o przemocy domowej oraz ciekawy dodatek Bliżej życia z wiarą.  Czasopisma są do nabycia w zakrystii.
  8.  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Andrzeja Bobolę jezuitę, męczennika, patrona Polski.
  9. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli: śp. Andrzej Dudek; śp. Antoni Rogalewicz; śp. Bogusława Maćkowiak; śp. Ewa Koper; śp. Witold Duchniak; śp. Grzegorz Lenart. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Similar Posts