XXXII Niedziela Zwykła 12/11/2023

  1. Dzisiaj w sali obok dolnego kościoła kiermasz książki, można zaopatrzyć się w kalendarze na przyszły rok. 
  2.  Wypominki za naszych bliskich zmarłych odmawiane są codziennie o g. 17:30. Przypominamy, że Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach odprawiane są w poniedziałki i piątki listopada o g. 18:00.
  3.  W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o g. 18:00 i nabożeństwo fatimskie. Spotkanie parafialnego zespołu presynodalnego w poniedziałek o g. 19:00 w pomieszczeniu Poradni Rodzinnej. Próba chóru parafialnego o g. 19:00 w Kawiarence Parafialnej. W środę Msza św. o g. 18:00 w int. próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek 16 listopada Msza św. o g. 18:00 w int. próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najśw. Sakramentu o g. 15:00 w kościele dolnym.
  4.  Dziękujemy wszystkim Parafianom, Przyjaciołom i Gościom za wspólne świętowanie Dnia Niepodległości, piękną poezję, pieśni patriotyczne oraz przygotowanie Kawiarenki i upieczenie ciast. 
  5.  W przyszłą niedzielę „taca remontowa” i zapraszamy również do Kawiarenki Parafialnej. Osoby chętne do pomocy i upieczenia ciast prosimy o kontakt z proboszczem. Od miesiąca listopada nasza Kawiarenka będzie otwarta już w dwie niedziele każdego miesiąca: trzecią i czwartą (za którą odpowiedzialność podjęło DA DACH).
  6.  Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek 20 listopada o g. 18:30 w Kawiarence Parafialnej.
  7.  W niedzielę 26 listopada w kościele Najśw. Maryi Panny na Piasku odbędzie się diecezjalne spotkanie zespołów presynodalnych. Początek spotkania o g. 15:00.
  8.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in. obszerna rozmowa o zakończonej I części synodu w Rzymie. W Niedzieli natomiast m.in. o rozwodnikach w Kościele. Czasopisma do nabycia w zakrystii. 
  9.  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski; we wtorek św. Józefa Pignatellego; w piątek św. Elżbietę Węgierską; a w sobotę św. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę.

Similar Posts