XXXI Niedziela Zwykła 5/11/2023

  1. Dzisiaj w sali obok dolnego kościoła można zaopatrzyć się w kalendarze na przyszły rok. Przypominamy, że wciąż można składać wypominki za swoich bliskich zmarłych. Kartki są wyłożone w kościele. Wypisane kartki można zostawić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  2.  Wypominki za naszych bliskich zmarłych codziennie o g. 17:30. Przypominamy, że Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach odprawiane są w poniedziałki i piątki listopada o g. 18:00.
  3.  W poniedziałek próba chóru parafialnego o g. 19:00 w Kawiarence Parafialnej. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Dorosłych Lektorów o g. 19:00. W środę Msza św. o g. 18:00 w int. próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek rano zapraszamy na modlitwę różańcową o g. 7:30 a po niej na Mszę św. o g. 8:00 w int. o królowanie Najśw. Serca Pana Jezusa w naszych sercach i rodzinach oraz o wyniesienie na ołtarze Rozalii Celakówny. Po południu zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najśw. Sakramentu o g. 15:00 w kościele dolnym.
  4.  W sobotę 11 listopada Dzień Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w int. Ojczyzny o g. 10:00 a po niej na „Spotkanie z poezją” i pieśni patriotyczne do Kawiarenki Parafialnej. Prosimy o upieczenie ciasta do naszej Kawiarenki. Kancelaria Parafialna tego dnia będzie nieczynna.
  5.  Do 8 listopada można jeszcze dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych. Więcej szczegółów w gablocie.
  6.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in. rozmowa z bp Muskusem. W Niedzielinatomiast m.in. wspomnienie o Wandzie Półtawskiej. Czasopisma do nabycia w zakrystii. 
  7.  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w piątek św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; a w sobotę św. Marcina z Tours, biskupa.

Similar Posts