XXX Niedziela Zwykła 29/10/2023

  1. Modlitwa różańcowa do wtorku o g. 17:30. Przypominamy, że wciąż można składać wypominki za swoich bliskich zmarłych. Kartki są wyłożone w kościele. Wypisane czytelnie kartki można zostawić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  2.  W poniedziałek zapraszamy na próbę chóru parafialnego o g. 19:00 w dolnym kościele. 
  3.  W środę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego. O godz. 15:00 na cmentarzu Grabiszyńskim zostanie odprawiona Msza św., a po niej procesja z modlitwą za zmarłych. Tego dnia nie będzie nowenny do MB Nieustającej Pomocy.
  4.  W czwartek 2 listopada Dzień Zaduszny – dzień pamięci i modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Porządek Mszy św. w naszym kościele: 7:00, 8:00, 10:00 i 18:00. Msza św. o g. 18:00 w int. zmarłych polecanych w wypominkach oraz naszych zmarłych parafian i gości. To także I czwartek miesiąca. Adoracja Najśw. prowadzona przez Apostolstwo Modlitwy o g. 17:30 w dolnym kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o powołania na Mszy św. o g. 18:00.
  5.  Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najśw. Sakramentu o g. 15:00 w kościele dolnym. Wszystkich czcicieli Bożego Serca na Mszę św. o g. 18:00 i nabożeństwo po niej. Spowiedź tego dnia podczas każdej Mszy św., a po południu także od g. 16:45 do 17:45 w kościele dolnym. Natomiast w I sobotę miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o g. 7:30 a po niej na Eucharystię o g. 8:00 i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
  6.  Od 2 listopada codziennie przez cały listopad zapraszamy na modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17:30. Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach będą odprawiane w poniedziałki i piątki listopada o godz. 18:00.
  7.  Od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych. Więcej szczegółów na ulotkach wyłożonych przy wyjściach z kościoła.
  8.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in. o podróży do wieczności. W Niedzielinatomiast m.in. o jedności i więziach w rodzinie. Czasopisma do nabycia w zakrystii. 
  9. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Alfonsa Rodrigueza, jezuitę; a w sobotę św. Karola Boromeusza, biskupa.

Similar Posts