V Niedziela Zwykła 5/02/2023

  1. W poniedziałek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 17:30. W środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy o g. 17:30 a po niej Msza św. w int. próśb i podziękowań. W piątek Msza św. o g. 8:00 o wyniesienie na ołtarze sł. Bożej Rozalii Celakówny.
  2. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych i starszych na Mszę św. o g. 10:00 w kościele górnym połączoną z udzieleniem sakramentu chorych. Prosimy o pomoc tego dnia w dotarciu naszym drogim chorym i starszym do naszego kościoła.
  3. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy p. Mateusza, naszego nowego organistę i życzymy mu pełnego łaski czasu posługi w naszym kościele.
  4. Pierwsza edycja „Warsztatów dla zakochanych i narzeczonych” w naszej parafii odbędzie się w dniach od 31 marca 2023 do 2 kwietnia 2023. Koszt 250zł od pary. Szczegóły wkrótce na naszej stronie. Zapisy i szczegółowe informacje u o. proboszcza. Ilość miejsc ograniczona.
  5. Polski zespół z Białorusi „Wspólna wędrówka”, który gościliśmy tydzień temu, dziękuje za przyjęcie i hojność. Na pomoc w sumie zebrano 4 062zł i 20 euro.
  6. Dziękujemy Duszpasterstwu Młodych Dorosłych za zorganizowanie pierwszej Parafialnej Imprezy Karnawałowej i zapraszamy do zaangażowania się w działania tej naszej grupy parafialnej.
  7. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym kochanym Parafianom oraz drogim Gościom za hojność i wielkoduszność, życzliwość i każdą ofiarę złożoną na tacę, do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Niech dobry Bóg wynagradza Wam swoim błogosławieństwem. Bóg zapłać! Przypominamy, że w każdą środę na Mszy św. o g. 7:00 modlimy się za naszych dobroczyńców.
  8. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników; w piątek św. Scholastyki, dziewicy.
  9. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odszeła śp. Zenona Mędrek. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

Similar Posts