IV Niedziela Zwykła 29/01/2023

 1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii polski zespół „Wspólna wędrówka” z Białorusi, który wykona kolędy różnych narodów. Po mszy św. można złożyć ofiarę na wsparcie naszych rodaków zza wschodniej granicy.
 2. Po 10 latach nasz organista p. Jakub kończy pracę w naszej parafii. Dziękujemy mu za te wszystkie lata pracy i życzymy mu błogosławieństwa na dalszej drodze życia i owocnego początku w nowym miejscu pracy.
 3. W poniedziałek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 17:30. W środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy o g. 17:30 a po niej Msza św. w int. próśb i podziękowań.
 4. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 8:00, 10:00 i 18:00.
 5. W najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. O godz. 18:00 Msza św. wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa oraz w int. Apostolstwa Modlitwy i czcicieli NSPJ. Spowiedź tego dnia rano podczas każdej Mszy św. a po południu od godz. 17:00.
 6. Najbliższa sobota jest I sobotą miesiąca.  O godz. 7:30 zapraszamy na wspólny różaniec a o godz. 8:00 zapraszamy na Mszę św. w int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
 7. Duszpasterstwo Młodych Dorosłych pragnie zaprosić na Parafialną Imprezę Karnawałową. Zaproszenie jest skierowane do studentów oraz młodych dorosłych – również tych, którzy nie są związani z żadną wspólnotą z naszej parafii. Impreza odbędzie się w sobotę 4 lutego 2022 o godz. 19:00 w sali na V piętrze. Wstęp na zabawę płatny 10zł przy wejściu. Zachęcamy, aby przynieść ze sobą coś smacznego do jedzenia, czym będziemy mogli się podzielić i wspólnie ucieszyć. Szczegóły na plakatach oraz na wydarzeniu na facebooku parafialnym. Serdecznie zapraszamy!
 8. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym kochanym Parafianom oraz drogim Gościom za hojność i wielkoduszność, życzliwość i każdą ofiarę złożoną na tacę, do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Niech dobry Bóg wynagradza Wam swoim błogosławieństwem. Bóg zapłać!
 9. Przypominamy, że w zakrystii można zaopatrzyć się w prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.
 10. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Jana Bosko.
 11. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odszedł śp. Marian Kosowicz. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Similar Posts