XVI Niedziela Zwykła 23/07/2023

  1. Od soboty 22 lipca do niedzieli 30 lipca trwa Nowenna do św. Ignacego Loyoli, przygotowująca nas na uroczystość św. Ignacego. Jest ona odmawiana na zakończenie Mszy św. o g. 18:00.
  2.  W poniedziałek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 17:30. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:30 a po niej Msza św. w int. próśb i podziękowań.
  3.  Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od g. 16:00 do 19:00 w kościele dolnym, możliwość spowiedzi od g. 17:00 do 18:00.
  4.  We wtorek swoje imieniny obchodzi o. Jakub Biela SJ, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach, szczególnie w jego intencji będziemy się modlić na Mszy św. o g. 18:00.
  5.  W przyszłą niedzielę święto naszej wspólnoty parafialnej, czyli odpust ku czci św. Ignacego Loyoli, patrona naszej parafii. Okolicznościowe kazania tego dnia wygłosi o. Damian Krawczyk (jezuita, duszpasterz akademicki z Gdańska). Już dziś zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do włączenia się w przygotowanie Festynu św. Ignacego. Osoby chętne do pomocy są potrzebne przy organizacji i obsłudze kawiarenki parafialnej, grilla oraz przy sprzątaniu po wszystkim. Szczegółowe informacje u o. proboszcza. Upieczone ciasta prosimy przynosić w sobotę między g. 15:00 a 17:00 do sali przy dolnym kościele.
  6.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny oraz Niedziela są do nabycia w zakrystii.
  7.  W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Marzena Masłyka; śp. Józef Gebhardt; śp. Anna Chudy i śp. Klara Sługocka. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Similar Posts