XV Niedziela Zwykła16/07/2023

  1.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na nasz parafialny fundusz inwestycyjno-remontowy, za każdą ofiarę i waszą hojność składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2.  W poniedziałek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 17:30, a o g. 18:00 Msza św. w int. Kościoła, Ojca Św., Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17:30 a po niej Msza św. w int. próśb i podziękowań.
  3.  Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od g. 16:00 do 19:00 w kościele dolnym a spowiedź od g. 17:00 do 18:00.
  4.  Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki od g. 8:30 do 9:30; czwartki od g. 19:00 do 20:00 i w soboty od g. 9:00 do 10:00. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na parafialny numer komórkowy.
  5.  Na Ukrainę dotarły kolejne dwa transporty pomocy z naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy hojnie włączają się w pomoc najbardziej potrzebującym z naszej parafii i spoza niej.
  6.  Powoli zbliża się święto naszej wspólnoty parafialnej, czyli odpust ku czci św. Ignacego Loyoli. Już dziś zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do włączenia się w przygotowanie Festynu św. Ignacego, w niedzielę 30 lipca 2023. Osoby, które chciałyby się zaangażować w pomoc prosimy o kontakt z o. proboszczem. Panie szczególnie prosimy o upieczenie ciast do kawiarenki parafialnej, zgłoszenia przyjmuje o. proboszcz.
  7.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny oraz Niedziela są do nabycia w zakrystii.
  8.  W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odszedł z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Stefan Cisocki. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Similar Posts