I Niedziela Wielkiego Postu 26/02/2023

  1. Środą Popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele. Gorzkie Żale w niedziele o g. 17:00, Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci o 16:30 a dla dorosłych o 17:30.
  2. Dzisiaj przed naszym kościołem kwestują wolontariusze na rzecz chorych z wrocławskich hospicjów oraz hospicjum prowadzonego przez polskie siostry w Rwandzie. Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na potrzeby chorych. Kochani Parafianie dziękujemy za Wasze zawsze wrażliwe serca na potrzeby innych!
  3. W najbliższy czwartek przypada I czwartek miesiąca z tej okazji zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy o nowe powołania. Podczas Mszy św. o g. 18:00 gościć będziemy kleryków, osoby konsekrowane i kapłanów z Wrocławia i modlić razem o powołania.
  4. Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. O godz. 18:00 Msza św. wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa oraz w int. Apostolstwa Modlitwy i czcicieli NSPJ. Spowiedź tego dnia rano podczas każdej Mszy św. a po południu od godz. 17:00.
  5. Sobota jest I sobotą miesiąca.  O godz. 7:30 zapraszamy na wspólny różaniec a o godz. 8:00 zapraszamy na Mszę św. w int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  6. Zapraszamy na „Warsztaty dla zakochanych i narzeczonych”, które odbędą się w dniach od 31 marca 2023 do 2 kwietnia 2023. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapisy i szczegółowe informacje u o. proboszcza (pisząc na adres jacek.drabik@jezuici.pl). Ilość miejsc ograniczona.
  7. Zespół Szkół Salezjańskich Don Bosco we Wrocławiu ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2023/2024 i zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Więcej informacji na plakatach.
  8. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli: śp. Danuta Rogozińska; śp. Zofia Kulik i śp. Lesław Szczepankiewicz. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Similar Posts