XXXIII Niedziela Zwykła 19/11/2023

 1. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone są na parafialny „fundusz inwestycyjno-remontowy”. Bóg zapłać wszystkim za wspieranie naszego dzieła. Zapraszamy także na coś słodkiego i dobrą kawę do naszej Kawiarenki Parafialnej, a w sali obok dolnego kościoła można zaopatrzyć się w książki i kalendarze na przyszły rok. 
 2.  Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się jutro w poniedziałek 20 listopada o g. 18:30 w Kawiarence Parafialnej.
 3.  We wtorek 21 listopada 2023 Wspólnota Życia Chrześcijańskiego działająca przy naszej parafii od 7 lat serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych życiem duchowością ignacjańską na co dzień. Początek spotkania o g. 18:00 w sali MAGISu obok dolnego kościoła.
 4.  W poniedziałek Msza św. o g. 18:00 w int. Kościoła, Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. W środę Msza św. o g. 18:00 w int. próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najśw. Sakramentu o g. 15:00 w kościele dolnym.
 5.  Wypominki odmawiane są codziennie o g. 17:30. Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach odprawiane są w poniedziałki i piątki listopada o g. 18:00.
 6.  Duszpasterstwo Młodych Dorosłych oraz studenci DA DACH zapraszają osoby w wieku 18-35 lat na taneczną zabawę andrzejkową, która odbędzie się w najbliższą sobotę 25 listopada 2023 w sali na 5. piętrze. Obowiązują stroje wieczorowe. Wstęp 5 zł od osoby oraz małe „co nieco” na wspólny stół. Bawimy się od 19:30 do 01:11. Zapraszamy!
 7.  W przyszłą niedzielę DA DACH zaprasza do Kawiarenki Parafialnej na kawę, kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bieżące duszpasterstwa oraz coś więcej o czym opowiedzą teraz sami studenci.
 8.  Przypominamy, że w niedzielę 26 listopada w kościele Najśw. Maryi Panny na Piasku odbędzie się diecezjalne spotkanie zespołów presynodalnych. Początek spotkania o g. 15:00.
 9.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in. o Kościele wobec ubogich. W Niedzieli natomiast m.in. o tym jak rozumieć proroctwa. Czasopisma do nabycia w zakrystii. 
 10.  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego; we wtorek Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny; w środę św. Cecylię, dziewicę i męczennicę.
 11. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zofia Rogoża; śp. Jan Ziomek; śp. Piotr Stańko i śp. Józef Kapała. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Similar Posts