VII Niedziela Zwykła 19/02/2023

  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na „Fundusz remontowy”, za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Informujemy, że na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, zebraliśmy w sumie 5 859,88zł (w tym 20 dolarów). Jesteśmy Wam wdzięczni nasi kochani Parafianie za wielką hojność Waszych serc, niech Bóg wynagradza Wam każde dobro!
  2. W środę Popielec, początek Wielkiego Postu, czasu, który ma nas przygotować na przeżywanie męki, śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. Msze św. w naszym kościele z posypaniem głów popiołem o 7:00; 8:00; 10:00; 16:30; 18:00 i 20:00. Spowiedź podczas wszystkich Mszy św. Taca tego dnia zostanie przeznaczona na potrzebujących i ubogich. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  3. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele. Gorzkie Żale w niedziele o g. 17:00, Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci o 16:30 a dla dorosłych o 17:30.
  4. W następną niedzielę odbędzie się kolejna Wrocławska Niedziela Hospicyjna. Jest to wspólne przedsięwzięcie wrocławskich instytucji zajmujących się ludźmi dorosłymi, umierającymi na raka. Na rzecz tych chorych kwestować będą wolontariusze. Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na potrzeby chorych.
  5. Zapraszamy na „Warsztaty dla zakochanych i narzeczonych”, które odbędą się w dniach od 31 marca 2023 do 2 kwietnia 2023. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapisy i szczegółowe informacje u o. proboszcza (przez najbliższy tydzień tylko drogą mailową pisząc na adres jacek.drabik@jezuici.pl). Ilość miejsc ograniczona.
  6. Zespół Szkół Salezjańskich Don Bosco we Wrocławiu ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2023/2024 i zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Więcej informacji na plakatach.
  7. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli: śp. Zuzanna Mołczan i śp. Danuta Rogozińska. Polećmy je Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Similar Posts