Ogłoszenia 21/08/2022

W przyszłą niedzielą na Mszy św. o 12.30 nastąpi zmiana proboszcza parafii. O. Józef Birecki po 6 latach posługi decyzją o. Prowincjała został przeniesiony do Czechowic-Dziedzic. Nowym proboszczem i superiorem wspólnoty będzie o. Jacek Drabik, dotychczasowy duszpasterz akademicki w Opolu. Prosimy o waszą modlitwę tak za odchodzącego jak i za nowego proboszcza.

W poniedziałek o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 modlitwa w intencji Ojczyzny, a o 17.00 za grzeszników.

W środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek przypada uroczystość Matko Bożej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

Przy wyjściu z kościoła są skarbony na ofiary na utrzymanie kościoła. Za każdą ofiarę złożoną do skarbony czy też przekazaną na konto parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

Zespół Charytatywny rozprowadza w holu jezuicki Kalendarz na 2023 r. Misje Jezuitów Prowincji Polski Południowej. Ofiary składane do puszki w całości są przeznaczone na misje.

Jedenasty transport pomocy na Ukrainę wysyłamy po niedzieli. Można pomóc przez grosz wrzucony do „Skarbony dla biednych”. Dziękujmy za wsparcie.

Przy wyjściu z kościoła są zbierane podpisy w obronie prześladowanych chrześcijan. Do złożenia podpisu potrzebny jest PESEL.

Na regale przy wyjściu z kościoła znajduje się prasa katolicka.

Wrocław, 21.08.2022r.

Similar Posts