Ogłoszenia 11/09/2022

We wtorek nabożeństwo fatimskie po mszy św. wieczornej.

W środę Dzień Modlitwy za Ukrainę, zapraszamy do modlitwy w tej intencji o g. 17:30 na nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W przyszłą niedzielę abp Józef Kupny zaprasza delegację z każdej wrocławskiej parafii z jej sztandarem lub wspólnoty na 25. procesję z relikwiami św. Doroty do udziału w procesji, która rozpocznie się w Bazylice św. Elżbiety o godz. 16:00, a zakończy się Mszą św. ok. godz. 17:00 w kościele św. Stanisława, Doroty i Wacława przy ul. Świdnickiej.

Przez cały wrzesień trwają zapisy dzieci klas III, które chcą przygotować się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Zapisy przyjmuje o. Jerzy Kita – „Klakier” w każdą niedzielę po Mszy św. o g. 11:00. Pierwsze spotkanie dla dzieci i rodziców odbędzie się w niedzielę 2 października o g. 11:00 Msza św., a po niej spotkanie w dolnym kościele. Obecność obowiązkowa.

Rozpoczynamy zapisy dla chętnych pragnących przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii. Zgłoszenia do końca września przyjmuje o. Jakub Biela lub proboszcz. Formularz zgłoszeniowy do pobrania w zakrystii od przyszłej niedzieli po każdej mszy lub w kancelarii parafialnej. Wypełniony formularz należy przynieść na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 11 października 2022.

Serdecznie dziękujemy za Waszą hojność, życzliwość, wsparcie i każdą ofiarę złożoną na tacę lub przekazaną na konto naszej parafii. Bóg zapłać.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy: środa święto Podwyższenia Krzyża Świętego; czwartek Matki Bożej Bolesnej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, do nabycia przy wyjściu z kościoła.

W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszła śp. Irena Strzałba i śp. Józef Kołton. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Similar Posts