III Niedziela Zwykła 22/01/2023

1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego, która ma pomóc nam rozbudzić świadomość wagi Pisma Świętego dla naszego życia jako wierzących, umożliwiając nam żywy i stały dialog z Bogiem. Zachęcamy wszystkich do lektury Biblii.

2. Dzisiaj świętujemy także Dzień Babci i Dziadka. Na Mszy św. o g. 12:30 będziemy się modlić szczególnie w ich intencji. Klub Kultury Anna przy ul. Zielińskiego 22a zaprasza dziś wszystkie babcie i dziadków na wspólne świętowanie o g. 14:00

3. W poniedziałek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 17:30. W środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy o g. 17:30 a po niej Msza św. w int. próśb i podziękowań.

4. W przyszłą niedzielę 29 stycznia 2023 podczas Mszy św. o g. 12:30uroczyście zaprzysiężymy nową Radę Parafialną. Obecność członków nowej Rady obowiązkowa.

5. W przyszłą niedzielę będziemy także gościć w naszej parafii polski zespół „Wspólna wędrówka” z Białorusi, który wykona kolędy różnych narodów. Będzie też okazja do wsparcia naszych rodaków zza wschodniej granicy.

6. W ubiegłą niedzielę na „tacę kolędową” + wpłaty na konto zebraliśmyw sumie 16 605,45zł (w tym 1,70€). Bardzo dziękujemy naszym Parafianom za każdą ofiarę i hojność. Jak zapowiadaliśmy zostaną one przeznaczone na wymianę nagłośnienia w kościele górnym. Niech Bóg, który jest dobry wynagradza Wam swoimi łaskami. Bóg zapłać!

7. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorekśw. Franciszka Salezego, w środę święto nawrócenia św. Pawła, a w sobotę św. Tomasza z Akwinu.

8. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli śp. Zuzanna Martuszewskai śp. Henryk Stybel. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Similar Posts