Ogłoszenia 15/01/2023

  1. Rada Parafialna – w ubiegłą niedzielę odbyło się głosowanie. Komisja skrutacyjna w składzie: Maria Kołataj, Monika Gierowska i o. proboszcz przeliczyła wszystkie głosy i sprawdziła ich ważność. Oddano 61 ważnych głosów. W wyniku głosowania do Rady weszli: Cendlewska Barbara; Dyba Filip; Klebanowicz Henryk; Kozak Tomasz; Kula Bogusława; Szymański Kamil i Żal Michał; z nominacji proboszcza skład Rady uzupełnią: Benc Marian; Hełmecka Małgorzata, Janik Jan i Okulewicz Kinga. W niedzielę 29 stycznia 2023 podczas Mszy św. o g. 12:30 nastąpi uroczyste zaprzysiężenie nowej Rady Parafialnej.
  2. Zakończyliśmy zasadniczą część kolędy w naszej parafii. Dziękujemy za wszystkie zaproszenia, waszą gościnność i piękne spotkania. Jeśli ktoś chciałby jeszcze zaprosić do siebie duszpasterza z błogosławieństwem to prosimy o kontakt z o. proboszczem. Dziękujemy za ofiary złożone na „tacę kolędową”. Niech dobry Bóg wynagradza Wam swoim błogosławieństwem. Bóg zapłać!
  3. Dzisiaj zespół muzyczny DA DACH, wzorem lat ubiegłych, zaprasza wszystkich chętnych na koncert kolęd i pastorałek do naszego kościoła. Wspólne kolędowanie przy żłóbku Dzieciątka Jezus odbędzie się dwuetapowo. Po mszy św. o godz. 18:00 oraz po mszy św. akademickiej o 19:30. Jeżeli ktoś chciałby złożyć ofiarę na działalność naszego duszpasterstwa akademickiego, będziemy bardzo wdzięczni. Niech Dziecię Jezus wszystkim błogosławi w Nowym Roku.
  4. W poniedziałek zapraszamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego o 17:30; Mszę św. o g. 18:00 w intencji Kościoła, Ojczyzny, Ojca Św., Radia Maryja i TV Trwam. W środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy o g. 17:30 a po niej Msza św. w int. próśb i podziękowań. Adoracja Najśw. Sakramentu od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej do 19:30.
  5. W przyszłą sobotę jest Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka. Z tej okazji w przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie babcie i dziadków na Mszę św. o godz. 12:30 ze specjalnym błogosławieństwem dla nich. Będziemy świętować i Bogu dziękować za ich życie oraz prosić o Jego błogosławieństwo.
  6. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Antoniego a w sobotę św. Agnieszkę.
  7. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszła śp. Stanisława Pochopień. Jak już informowaliśmy Pan powołał także do siebie o. Antoniego Masiera SJ, wieloletniego duszpasterza w naszej parafii. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Wszystkim naszym

kochanym Parafianom

i drogim Gościom

życzymy

błogosławionej niedzieli

i pełnego dobra tygodnia

Similar Posts