VI Niedziela Zwykła 12/02/2023

  1. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski prosi o modlitwę za ofiary trzęsienia ziemi na terenie Turcji i Syrii. Dzisiaj po mszach św. zbieramy ofiary na pomoc poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Dziękujemy wszystkim za wsparcie a grupie młodzieżowej MAGIS za pomoc w zbiórce!
  2. Dzisiaj obchodzimy również Światowy Dzień Małżeństw. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za małżeństwa i rodziny.
  3. Zapraszamy na „Warsztaty dla zakochanych i narzeczonych”, które odbędą się w dniach od 31 marca 2023 do 2 kwietnia 2023. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapisy i szczegółowe informacje u o. proboszcza. Ilość miejsc ograniczona.
  4. Bardzo dziękujemy naszym kochanym Parafianom oraz drogim Gościom za hojność, życzliwość i wsparcie poprzez ofiary złożone na tacę, do skarbony lub przekazane na konto. Niech dobry Bóg obdarza Was swoimi dobrami. Bóg zapłać!
  5. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Cyryla i Metodego, patronów Europy; w środę św. Klaudiusza La Colombiere’a, jezuity.
  6. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli: śp. Eugenia Wdowczyk, śp. Wiesław Grzebisz i śp. Maria Orłowska. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Similar Posts