Ogłoszenia 02/10/2022

W dniu dzisiejszym, uroczystą mszą świętą o godz. 19.30 – DA DACH rozpoczyna nowy rok akademicki. W ramach inauguracji, od poniedziałku do środy włącznie, będą miały miejsce w naszej parafii tzw. „DNI NA DOBRY POCZĄTEK”. Szczegółowy plan wydarzeń znajduje się na plakatach, stronie FB duszpasterstwa DACH oraz na stronie internetowej parafii. Zapraszamy serdecznie studentów oraz wszystkich sympatyków DACH-u

W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Przypominamy, że spowiadamy podczas każdej Mszy św. oraz podczas adoracji Najśw. Sakramentu

Różaniec w naszym kościele jest odmawiany codziennie o godz. 17:30.

Duszpasterstwo Młodych Dorosłych „Grupka Robocza” zaprasza na spotkanie inaugurujące rok formacyjny we wtorek, 4.10., o godz. 19:30 w salce na II piętrze (przy wejściu na chór). Zaproszenie jest adresowane do młodych dorosłych w wieku 25-35 lat.

Powstaje chór parafialny. Nasz organista p. Jakub zaprasza wszystkie chętne głosy damskie i męskie. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 października 2022 o g. 19:00 w sali obok kościoła dolnego.

Zbliża się miesiąc listopad, poświęcony pamięci naszych drogich zmarłych. Kartki na tradycyjne wypominki są już wyłożone w kościele. Prosimy o czytelne wpisywanie swoich zmarłych a wypisane kartki składać można w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za Waszą hojność, życzliwość, wsparcie i każdą ofiarę złożoną na tacę, wrzuconą do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Bóg zapłać!

Zgłoszenia kandydatów do bierzmowania przyjmuje o. Jakub Biela. Formularz zgłoszeniowy do pobrania w zakrystii po każdej mszy lub w kancelarii parafialnej. Wypełniony formularz należy przynieść na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 11 października 2022.

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: wtorek św. Franciszka z Asyżu; środa św. Faustyny Kowalskiej; piątek Matki Bożej Różańcowej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.

W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli śp. Alina Sujak i śp. Tadeusz Kaca. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Similar Posts