Ogłoszenia 09/10/2022

W poniedziałek Msza św. w int. Ojczyzny o g. 18:00, a nabożeństwo fatimskie w czwartek po Mszy św. wieczornej.

Różaniec jest odmawiany codziennie o godz. 17:30.

W najbliższą sobotę, 15 października, po Mszy św. o g. 18.00, zapraszamy wszystkich w podróż do krainy muzyki, czyli na kolejny koncert z cyklu „Wieczorów organowych”. Wystąpią Katarzyna Piotrowska (saksofon) oraz Mateusz Żegleń (organy). W programie utwory kameralne i organowe. Po koncercie będzie można złożyć ofiarę na ukończenie budowy naszych organów.

Zapraszamy głosy damskie i męskie do powstającego chóru parafialnego. Zapisy u p. Jakuba naszego organisty. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 października o g. 19:00 w sali obok kościoła dolnego.

Kartki na wypominki są wyłożone w kościele. Prosimy o czytelne wpisywanie swoich zmarłych a wypisane kartki można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za Waszą hojność, życzliwość, wsparcie i każdą ofiarę złożoną na tacę, wrzuconą do skarbony lub przekazaną na konto naszej parafii. Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na „tacę remontową”.

Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania i rodziców odbędzie się we wtorek 11 października. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o g. 18:00.

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w środę bł. Jana Beyzyma; we czwartek bł. Honorata Koźmińskiego; w sobotę św. Teresę od Jezusa.

W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli śp. Teresa Przybyszewska, śp. Teresa Rudnicka i śp. Stanisław Kroczak. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Similar Posts