Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 9/04/2023

  1. Nasze wspólne świętowanie chcemy rozpocząć od wyrażenia wdzięczności, która wypływa z otrzymanego daru jakim jest czas, zaangażowanie, pomoc, obecność. Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym mogliśmy uroczyście te święte dni przeżywać. Dziękujemy p. Mateuszowi, naszemu organiście, p. Ewelinie oraz p. Tadeuszowi za oprawę muzyczno-wokalną Triduum Paschalnego. Monice, Annie, Monice, Filipowi, Piotrowi, Adrianowi i Wojciechowi za dekoracje Ciemnicy i Grobu. Liturgicznej Służbie Ołtarza za ich piękną posługę i zaangażowanie. P. Małgorzacie za przygotowanie kwiatów. P. Przemysławowi za uwiecznienie naszych uroczystości na zdjęciach. P. Janowi, Tomkowi, Henrykowi i Lidii za przygotowanie kościoła. Dziękujemy naszym ojcom jezuitom za ich nieocenioną posługę w konfesjonale i podczas Liturgii.
  2. Dzisiaj, w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. W czasie oktawy Wielkanocy nie będzie Godzinek.
  3. Jutrzejsze ofiary na tacę zostaną przeznaczone na naszą jezuicką Akademię Ignatianum w Krakowie oraz KUL. Dziękujemy za Waszą ofiarność i hojność.
  4. W środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy o g. 17:30 a po niej Msza św. w int. próśb i podziękowań. W czwartek po Mszy św. o g. 18:00 nabożeństwo fatimskie. W piątek Msza św. o g. 8:00 o wyniesienie na ołtarze sł. Bożej Rozalii Celakówny.
  5. Kancelaria parafialna w Poniedziałek Wielkanocny będzie nieczynna.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Niedziela, Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii.
  7. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszła: śp. Maria Jędrzejewska. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkim naszym kochanym Parafianom i drogim Gościom życzymy

Błogosławionych, pełnych radości i pokoju Świąt Wielkanocnych oraz pięknych spotkań w gronie rodzinnym i przyjaciół!

Similar Posts