XXVI Niedziela Zwykła 1/10/2023

  1. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc październik, szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Różaniec w naszym kościele będzie odmawiany codziennie o g. 17:30. Serdecznie zapraszamy do udziału. W sali obok dolnego kościoła trwa kiermasz książki religijnej.
  2. We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła na spotkanie Grupy Dorosłych Lektorów o g. 19:00. W środę Msza św. o g. 18:00 w int. próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Tego dnia zapraszamy do wspólnej modlitwy o powołania na Mszy św. o g. 18:00. Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najśw. Sakramentu o g. 15:00 w kościele dolnym. Wszystkich czcicieli Bożego Serca na Mszę św. o g. 18:00 i nabożeństwo po niej. Spowiedź tego dnia podczas każdej Mszy św., a po południu od g. 16:45 do 17:45 w kościele dolnym. Natomiast w I sobotę miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o g. 7:30 a po niej na Eucharystię o g. 8:00 i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
  4. Pierwsze spotkanie dla dzieci i rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę 8 października 2023. Zapraszamy na Mszę św. o g. 11:00, a po niej spotkanie w dolnym kościele. Obecność obowiązkowa.
  5. Pierwsze spotkanie dla bierzmowanych odbędzie się w najbliższy wtorek 3 października o g. 19:00 w kościele dolnym. Obecność obowiązkowa.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in. o tym po co są aniołowie? i parafii przyszłości. Jest również do nabycia Gość Extra numer całkowicie poświęcony Maryi oraz Mały Gość Niedzielny dla dzieci. W Niedzieli natomiast m.in. o tym jak Kościół się zmienia i jak zasłużyć na miłość Boga. Jest także do wzięcia „Nowe. Życie”. Czasopisma do nabycia w zakrystii.
  7. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Aniołów Stróżów; we wtorek św. Franciszka Borgiasza; w środę św. Franciszka z Asyżu; w czwartek św. Faustyny Kowalskiej; a w sobotę Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

Similar Posts