Wniebowstąpienie Pańskie 21/05/2023

  1.  Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzisiejsza taca jest „tacą remontową”. Dziękujemy wszystkim za hojne wspieranie naszego dzieła.
  2.  Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o g. 17:30.
  3.  W środę Msza św. o g. 18:00 w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo MB Nieust. Pomocy.
  4.  W piątek 26 maja zapraszamy wszystkie mamy na Mszę św. o g. 18:00, podczas której będziemy dziękować Bogu za dar ich życia i prosić o potrzebne łaski dla nich.
  5.  W sobotę 27 maja duszpasterstwo akademickie DACH serdecznie zaprasza na czuwanie „Zjednoczeni w Duchu” przed uroczystością Zesłania Ducha Św. W planie wieczoru uwielbienie, adoracja Najśw. Sakramentu a wszystko zakończy Eucharystia o g. 22:30. Czuwanie rozpocznie się o g. 21:30 w górnym kościele. Zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków duszpasterstwa!
  6.  W przyszłą niedzielę studenci z DA Dach będą rozprowadzać upieczone przez siebie ciasta. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na różne potrzeby duszpasterstwa akademickiego.
  7.  Zapraszamy na kolejne „Warsztaty dla zakochanych i narzeczonych”, które odbędą się w dniach 22-24 września 2023. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapisy i szczegółowe informacje u o. proboszcza. Ilość miejsc ograniczona.
  8.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in.: o przepisie na odnowę życia parafialnego; refleksja o wniebowstąpieniu. W Małym Gościu Niedzielnym m.in.: o pierwszych sobotach miesiąca; o przemocy w sieci oraz porcja dobrego humoru.W najnowszej Niedzieli m.in: świadectwo bycia mamą; o katolickim spojrzeniu na karę śmierci oraz ciekawy dodatek Bliżej życia z wiarą.  Czasopisma są do nabycia w zakrystii.
  9.  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w środę Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych; w piątek św. Filipa Nereusza.
  10. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszła: śp. Jolanta Wiśniewska. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Similar Posts