XI Niedziela Zwykła 18/06/2023

  1. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę są przeznaczone na parafialny fundusz inwestycyjno-remontowy. Bóg zapłać za wspieranie naszego dzieła.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o g. 17:30. W poniedziałek Msza św. o g. 18:00 w int. Kościoła, Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Natomiast w środę Msza św. o g. 18:00 w int. próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo MB Nieust. Pomocy.
  3. W ubiegłą niedzielę wspólnota młodzieżowa MAGIS zebrała na letnie rekolekcje 657 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę i Waszą hojność.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in.: o kulcie Najśw. Serca Jezusa i diecezjalnym synodzie o nawróceniu i odnowie życia. W najnowszej Niedzieli m.in: o tym, dlaczego kłamiemy oraz o współczesnym ojcostwie.Jest także wakacyjne wydanie Małego Gościa Niedzielnego.Czasopisma są do nabycia w zakrystii.
  5. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w środę św. Alojzego Gonzagę, jezuitę a w sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. W przyszłą sobotę swoje imieniny obchodzi o. Jan Konior SJ, w jego intencji będziemy się szczególnie modlili na Mszy św. o g. 18:00.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 19:30 będziemy dziękowali Bogu za posługę o. Jakuba i o. Marcina w naszej wspólnocie parafialnej, którzy po wakacjach nas opuszczą. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękczynienia!
  8. Wspólnota Życia Chrześcijańskiego działająca przy naszej parafii od 7 lat, serdecznie zaprasza wszystkie małżeństwa do nowo powstającej wspólnoty małżeństw opartej na duchowości ignacjańskiej. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy piątek 23 czerwca 2023 po Mszy Św o g. 18:00 (ok. g. 19:00) w sali obok dolnego kościoła. Stałe spotkania formacyjne rozpoczną się od września. Kontakt: wzch.wroclaw@gmail.com.
  9. Zaproszenie abp Józefa Kupnego do udziału w 43 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę.
  10. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszła z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Lucyna Jarych. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Similar Posts