III Niedziela Wielkiego Postu 19/03/2023

  1. Dzisiaj I część naszych wiekopostnych rekolekcji pt. „Krzyż. Ale o co chodzi?”. W naszej wspólnocie parafialnej witamy i dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia o. Marcina Dyjaka OP (dominikanina, duszpasterza akademickiego z Wrocławia). Będzie naszym gościem przez całą niedzielę. Po każdej Mszy św. w sali obok kościoła dolnego rozprowadzane są paschaliki i świece wielkanocne w ramach pomocy najuboższym. Dzisiaj zapraszamy także na Gorzkie Żale o g. 17:00.
  2. W poniedziałek Msza św. o g. 18:00 oraz wieczorne nabożeństwa Koronki do Miłosierdzia Bożego o g. 17:30 i nabożeństwo fatimskie po Mszy św. w górnym kościele.
  3. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o g. 16:30 a dla dorosłych o 17:30.
  4. Bardzo dziękujemy naszym kochanym Parafianom i Gościom za każdą ofiarę i hojność. Niech dobry Bóg, wynagradza Wam swoimi łaskami. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę „taca remontowa”. Informujemy również, że na Ukrainę dotarł kolejny transport naszej pomocy.
  5. W tym roku, ze względu na przypadającą 19 marca IV Niedzielę Wielkiego Postu, liturgiczna uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najśw. Maryi Panny jest przeniesiona na poniedziałek 20 marca.
  6. Już dziś zapraszamy na drugą część naszych wielkopostnych rekolekcji, która odbędzie się w niedzielę 26 marca a słowo wygłosi do nas o. Wacław Oszajca SJ (duszpasterz i rekolekcjonista).
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium w Gidlach, która odbędzie się 7 maja 2023. Koszt 100zł. Zapisy i informacje u p. Marii lub w zakrystii.
  8. Zapraszamy na „Warsztaty dla zakochanych i narzeczonych”, które odbędą się w dniach od 31 marca 2023 do 2 kwietnia 2023. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Pozostały ostatnie miejsca.
  9. Liceum Sióstr Urszulanek, zaprasza uczniów klas ósmych na kameralne drzwi otwarte, które odbędą się 1 kwietnia od g. 10:00. Zapisy indywidualne na stronie internetowej szkoły. Szczegóły na plakacie.
  10. W ubiegłym tygodniu do domu Ojca odeszli: śp. Marianna Maciejewska i śp. Bogdan Sujak. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Similar Posts